O Nas

www.kurier.drg.pl to platforma obsługi przesyłek kurierskich.
Z nami wyślesz przesyłki kurierskie, kurierem, w dowolne miejsce w kraju. Łatwo, prosto, a przede wszystkim o wiele taniej niż tradycyjną firmą kurierską.

Dzięki naszej usłudze można zamówić kuriera nawet o 70% taniej, niż bezpośrednio w firmie kurierskiej.

Wszystko co potrzebujesz to komputer z dostępem do internetu i trzy minuty na wypełnienie formularza. Nasza usługa adresowana jest do osób fizycznych, firm i instytucji, które chcą nadać przesyłkę za pośrednictwem znanej firmy kurierskiej, oczekując szybkiej dostawy i niskich kosztów, bez konieczności podpisywania umów i deklaracji ilości miesięcznych wysyłek.

Przesyłkę może nadać każdy, kto złoży zlecenie przez naszą stronę www.kurier.drg.pl system samoczynnie wyśle ci gotowy list przewozowy i zamówi kuriera po odbiór przesyłki.

Zlecenia, które są wprowadzone do godziny 11:00 od poniedziałku do piątku, kurier stawi się pod wskazany przez Ciebie adres i odbierze przesyłkę jeszcze tego samego dnia.

Po tej godzinie odbiór może nastąpić w dniu następnym . Jeżeli chcesz poznać cenę przesyłki kurierskiej kliknij "cennik". System samoczynnie wyceni przesyłkę kurierską na podstawie wagi i jej wymiarów. Nasze przesyłki obsługuje firma kurierska INPOST, DPD . Za przesyłkę zapłacisz on-line. Przy składaniu zamówienia, nasz system płatności akceptuje banki systemu transferuj ( www.transferuj.pl).

Jeżeli nie ma na liście Państwa banku, proszę wykonać zwykły przelew (dane w zakładce "Dane do przelewu") i przesłać nam potwierdzenie mailem . W zakresie szybkich przelewów serwis akceptuje poniższe banki.


Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 35 banków


W przypadku pomyłki ( błędnej kwoty) prosimy kontaktować się z konsultantem firmy transferuj.pl
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 pod numerem telefonu:


  • 12 35 02 477
  • 22 37 90 277
  • 61 66 82 778